12
Jum, Ogs

Bahagian Penguatkuasaan dan Penyelarasan Maritim

Anda perlu menambah @mmea.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel.

No Faks:03-8944 1593
BIL NAMA PEGAWAI   JAWATAN   TELEFON   EMEL  

1.

Laksamana Muda (M) Hamid bin Hj Mohd Amin  Pengarah  0389957800  hamidm 
2. Laksamana Pertama (M) V. Pannir Selvan a/l Veloo Timbalan Pengarah 03-89957803 pannir
3. Leftenan Madya (M) Muhammad Taufiq bin Abu Bakar Penolong Pengarah (Pentadbiran) 0389957838 muhammadtaufiq
4. Puan Fiona Orega a/p Akun Setiausaha Pejabat 0389957868 fiona
Cawangan Penyelarasan Operasi Maritim   
5. Kepten (M) Mohamad Soharto bin Mat Said  Ketua Penolong Pengarah Kanan  0389957902  soharto 
6. Komander (M) Amri bin A. Raof  Ketua Penolong Pengarah  0389957920 amri 
7. Komander (M) Abdul Hakim bin Mohd Idris Ketua Penolong Pengarah 0389957960 abdulhakimm
8. Leftenan Kolonel Ahmad Laluddin Hamdan bin Mohd Lani (TUDM)

Ketua Penolong Pengarah (Kader TUDM)

0389957911 ahmadlaluddin
9. Komander Abdul Halim bin Mohammad (TLDM) Ketua Penolong Pengarah (Kader TLDM) 0389957911  abdulhalimm
10. Leftenan Komander (M) Muhammad Rezal bin Kamal Bashah Penolong Pengarah Kanan 0389957940 rezal
11. Encik Muhamad Abdul Rauf bin Abdullah Penolong Pengarah Kanan (Kader Perikanan) 0389957940 mrauf
12. Encik Mohd Hazwan Hafiz bin Mohamed Radzi Penolong Pengarah Kanan (Kader Kastam) 0389957944 hazwanhafiz
13.  Puan Norhayati binti Ibrahim Penolong Pengarah Kanan (Kader Jabatan Laut Malaysia) 0389957846 norhayati.ibrahim
14.  Leftenan (M) Mohd Kholil bin Ahmad Jusoh Penolong Pengarah Kanan 0389957963 mohdkholil
15. Leftenan Madya (M) Mohammad Afiq bin Razali Penolong Pengarah 0389957915 afiqrazali
Cawangan Dasar Operasi
16. Kepten (M) Shahref Steve Mac Queen bin Abdullah  Ketua Penolong Pengarah Kanan  0389957705 

shahref 

17. Komander (M) Shahril Anwar bin Mohd Yusop Ketua Penolong Pengarah  0389957861 shahrilanwar

18.

Komander (M) Samsul bin Muhammad Ketua Penolong Pengarah  0389957828 samsul
19. Leftenan Komander (M) Mohd Hairil bin Othman Penolong Pengarah Kanan 0389957842 mohdhairil
20. Leftenan Komander (M) Aida binti Arzahari Penolong Pengarah Kanan 0389957817 aida
Cawangan Latihan dan Operasi
21. Kepten (M) Salehuddin bin Zakaria Ketua Penolong Pengarah Kanan  0389957864 salehuddin
22.  Komander (M) Izwanhadi bin Idros  Ketua Penolong Pengarah  0389957828  izwanhadi 
23.  Leftenan Komander (M) Mohd Khairulanwar bin Hamzah Penolong Pengarah Kanan 0389957808 mohdkhairulanwar
24. Leftenan (M) Mohd Amirru bin Abdullah Penolong Pengarah 0389957859 amirulabdullah
Cawangan Keselamatan Premis dan Lokap
25. Kepten (M) Mohd Nur Syam Asmawie bin Yaacob Ketua Penolong Pengarah Kanan  0389957857 syamasmawie
26. Leftenan Komander (M) Kanagaswaran a/l Periasamy Penolong Pengarah Kanan 0389957242 kanagaswaran

 

 Dikemaskini pada 02 Jun 2021

 

 

 

                                                                                                 

                                                                                                 

                                                                                                       
hrmisJPAkkdnlogo KSN logo mampu MDECMyGovSPA cropped logo SPRM AMSAS   AMSAS 
 
usa coast guard logoJPAkkdnlogo     KSN   logo mampu  MyGovSPA cropped logo SPRM  WhatsApp Image 2021 06 21 at 09.42.28    AMSAS   MDEC