06
Mon, Feb

Bahagian Sumber Manusia

Anda perlu menambah @mmea.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel.

 

Bil.

Nama Pegawai

Jawatan

Telefon

Emel

PEJABAT PENGARAH
1. Haji Ghazali bin Hizam Pengarah 03 - 8995 7600 ghazali
 2. Cik Nur'aina Batrisyia binti Zulkiflee Pembantu Setiausaha Pejabat 03 - 8995 7603 nuraina
CAWANGAN PERKHIDMATAN
 3. Encik Abdul Malik bin Othman Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7612 malik
 4. Puan Aisya Maisarah binti Ahmad Fuzi Penolong Pengarah Kanan  03 - 8995 7601 aisya
 5. Puan Neo Su Bing Penolong Pengarah Kanan  03 - 8995 7605 neo
CAWANGAN PEMBANGUNAN ORGANISASI
 6. Puan Siti Hajar binti Sulaiman Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7615 siti.hajar
 7. Puan Siti Kathijah binti Johnidi Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7605 sitikathijah
CAWANGAN KENAIKAN PANGKAT DAN PRESTASI
 8. Encik Tajul Ariffin Bin Jamaludin @ Yusof Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7613 tajulariffin
 9. Leftenan Komander (M) Mohd Fairusnizam bin Abdul Razak Penolong Pengarah Kanan  03 - 8995 7604 mohdfairusnizam
 10. Leftenan (M) Yusman bin Yusof Penolong Pengarah 03 - 8995 7604 yusmanyusof
11. Puan Hasniza binti Amir Shariffudin Penolong Pengarah 03 - 89957645 hasniza
 12. Cik Nurul Hidayah bin Che Din Penolong Pengarah 03 - 8995 7606 nurulhidayah

CAWANGAN DASAR LATIHAN DAN PENGURUSAN KOMPETENSI

 13. Encik Noraffendy Bin Abd Khalid Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7614 noraffendy
 14. Leftenan Komander (M) Nazeefah Binti Mohd Sharif Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7607 nazeefah
 15. Encik Lim Kai Hau Penolong Pengarah Kanan   03 - 8995 7606  lim.kaihau 
16. Leftenan Madya (M) Wan Mohd Farhan bin Wan Mokhtar Penolong Pengarah 03 - 8995 7647 farhanfirdaus
17. Leftenan Madya (M) Mohammad Hanif bin Abdul Rahman Penolong Pengarah 03 - 8995 7622 mohammadhanif
CAWANGAN DASAR PENEMPATAN DAN ELAUN
18. Kepten (M) Zulinda binti Ramly Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7610 zulinda
19. Leftenan Komander (M) Mohd Fadzil bin Samdin Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7611 mfadzil
20. Leftenan Komander (M) Amir Ai'zzuddin bin Tajuddin Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7611 amiraizuddin
21. Leftenan (M) Mohd Aidil Mustakim Bin Ismail Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7621 aidilmustakim
22. Leftenan Madya (M) Mohd Shahir bin Shahril Penolong Pengarah 03 - 8995 7621 mohdshahirs
CAWANGAN PSMM & PASKAM
23. Kosong Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995
24. Leftenan Komander (M) Jeblin Anak Petar Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7231 jeblin
25. Leftenan Madya (M) Norden bin Salam Penolong Pengarah 03 - 8995 7046 norden
CAWANGAN POTENSI
26. Komander (M) Mohd Fahimi bin Omar Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7608 fahimiomar
27. Leftenan Komander (M) Suhaili Binti Deraman Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7607 suhaili

28.

Puan Norharyati Binti Sarju

Penolong Pengarah Kanan

03 - 8995 7602

norharyati

Dikemaskini pada 2 Jun 2022
hrmis JPA kkdnlogo KSN logo mampu MDEC MyGov SPA tourism malaysia cropped logo SPRM AMSAS
 
APLIKASI ICON    KERJAYA ICON BLUE   ONLINE SISTEM ICON    SEAHAWK ICON BLUE    VIDEO ICON   VIDEO MEDIA BLUE   VIDEO ICON