06
Mon, Feb

Bahagian Teknologi Maklumat

Anda perlu menambah @mmea.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel.

No. Faks : 03 - 8943 6042

Bil
Nama Pegawai Jawatan No. Telefon Emel
1. Puan Eteze Binti Lawe Pengarah  03 - 8995 7500  eteze
2. Puan Nur Azlina Nuriza Binti Osman Setiausaha Pejabat  03 - 8995 7505 nurazlina 
CAWANGAN PENGURUSAN APLIKASI ICT
3. Puan Siti Faieyqah Binti Mohd Fisall Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7501 faieqah 
4. Encik Annas Fikri Bin Mohd Isa Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7509 annasfikri
5. Puan Maziahtul Akmam Binti Ahmad Murtadza Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7516 maziahtul
6. Encik Muhamad Amin Bin Sahar Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7515 mamin
7. Encik Noorfazili Bin Rosani Penolong Pengarah Kanan  03 - 8995 7507  fazili
8. Encik Zulkifli Bin Mohd Zain Penolong Pengarah  03 - 8995 7513 zulkiflimzain 
9. Kosong Penolong Pengarah    
10. Kosong Penolong Pengarah    
CAWANGAN PENTADBIRAN & PORTAL ICT
11. Encik Mohamad Khairi Bin Kareem  Ketua Penolong Pengarah  03 - 8995 7504  mohamadkhairi
12. Puan Zulfa Binti Mohamed Hamim @ Abdul Hamid Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7506 zulfa
13. Encik Mohd Rashidy Bin Mahzan @ Mohd Zin Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7514 mohdrashidy
14. Leftenan Madya (M) Nik Mohd Nur Bin Nik Abd Majid Penolong Pengarah 03 - 8995 7531 nikmohdnur

CAWANGAN PERANCANGAN STRATEGIK ICT

15. Puan Aida Binti Zulkifli Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7502 aidaz 
16. Cik Sabrina Fossillian Penolong Pengarah Kanan  03 - 8995 7509 sabrina  
17. Puan Noorlin Haryatie Binti Mohd Nordin Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7529 noorlin
CAWANGAN PENGURUSAN INFRASTRUKTUR ICT
18. Muhammad Badri Bin Hassan Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7503  badri
19. Puan Beby Rossdianty Binti Kalat @ Ramli Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7537  rossdianty
20. Noor Asmah Binti Halimi Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7559 noorasmah

Dikemaskini pada 19 Januari 2023

hrmis JPA kkdnlogo KSN logo mampu MDEC MyGov SPA tourism malaysia cropped logo SPRM AMSAS
 
APLIKASI ICON    KERJAYA ICON BLUE   ONLINE SISTEM ICON    SEAHAWK ICON BLUE    VIDEO ICON   VIDEO MEDIA BLUE   VIDEO ICON