LATEST MERAH  LATEST MERAH awam  LATEST MERAH MEDIA  LATEST MERAH DIREKTORI  LATEST MERAH PENYERTAAN  logo carian tp
 

Berita Utama

Anda perlu menambah @mmea.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel.

No. Faks : 03 - 8941 6157

Bil. Nama Pegawai Jawatan 

No. Telefon

Emel
1. Pengarah 03 - 8995 7600  
Seksyen Perkhidmatan
2. Encik Norhaizi bin Rahmat Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7612  norhaizi
3. Encik Hishamuddin bin Ahmad

Penolong Pengarah Kanan

[Perkhidmatan (Pegawai Penguat Kuasa Maritim) & Kontrak]

03 - 8995 7621 hishamuddin
4. Puan Norliana binti Abu Yamin

Penolong Pengarah Kanan

[Perkhidmatan (Guna Sama & Pegawai LLP Gred XA2) , Pengambilan, Pinjaman & Penempatan

03 - 8995 7645 norliana 
5.  

Penolong Pengarah 

Perkhidmatan (Pegawai LLP) & HRMIS

03 - 8995   
Seksyen Pertukaran dan Elaun
6. Kepten (M) Zin Azman Bin Md Yunus  Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7604 zin
7.  Leftenan Komander (M) Mohd Hafiz Bin Abd Mutalib  Penolong Pengarah Kanan

(Pertukaran Pegawai Lain-lain Pangkat)

03 - 8995 7621  hafiz 
8.
Leftenan Komander (M) Mohd Khairol Anuar Bin Saad

Penolong Pengarah Kanan 

(Pertukaran Pegawai & Elaun)

03 - 8995 7611 khairolanuar
9.  Leftenan Madya (M) Mohd Aidil Mustakim Bin Ismail

Penolong Pengarah

03 - 8995 7602 aidilmustakim
10.  Leftenan Madya (M) 

Penolong Pengarah

(Pertukaran Pegawai & Elaun)

03 - 8995  
Seksyen Dasar Latihan & Pengurusan Kompetensi
11. Puan Joyce Melai Chan

Ketua Penolong Pengarah

03 - 8995 7614

joyce
12. Leftenan Komander (M)  Fadzliana binti Fadzil

Penolong Pengarah Kanan (Pengurusan Kompetensi)

03 - 8995 7607

fadzliana
13.
  Penolong Pengarah Kanan (Penyelarasan Latihan) 03 - 8995   
14.
Encik Mohd Redzuan bin Masnan Penolong Pengarah Kanan (Dasar Latihan) 03 - 8995 7606 mdredzuan
15. Leftenan Madya (M) Muhammad Asraf bin Barkhia Penolong Pengarah (Pengurusan Kompetensi) 03-89957654  muhammadasraf 
16 Leftenan Muda (M) Aedil Juffrie Bin Hj Abdul Aziz Penolong Pengarah (Pembangunan Latihan) 03-89957606 aedil
17.
Puan Nor Zalina Binti Bakar Penolong Pengarah (Pengurusan Kompetensi) 03 - 8995 7611 nzalina
 Seksyen Kenaikan Pangkat & Penganugerahan
18.
Encik Mohd Azmi bin Isa Ketua Penolong Pengarah 03 - 8995 7613 azmiisa
19. Leftenan Komander (M) Mohd Shahril Anwar bin Mohd Yusop
Penolong Pengarah Kanan  03 - 8995 7776 shahrilanwar
20. Puan Fatin Izzati Binti Mohamad Zain Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7645 fatinizzati
21. Puan Nurul Hidayah Binti Che Din Penolong Pengarah 03 - 8995 7629 nurulhidayah
Seksyen Perancangan Tenaga Manusia & Pembangunan Organisasi
22.   Ketua Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7615  
23. Leftenan Komander (M) Suhaili binti Deraman  Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995 7607 suhaili
24. Puan Siti Kathijah binti Johnidi Penolong Pengarah Kanan 03 - 8995  sitikathijah
 25.   Penolong Pengarah Kanan  03 - 89957605  
Seksyen Kebajikan & Kerohanian
  Komander (M) Nik Kamaruddin bin Yunoh Penolong Pengarah Kanan 03-8995 7305 nkamaruddin
  Leftenan Madya (M) Mira Baizuani binti Mohammad Penolong Pengarah  03-8995 7606 mirabaizuani
         
Dikemaskini pada 22 Mac 2018